KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016213
nr 1301 6213
G Nilsson, signerad. Olja på duk, 35x98 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:29:50
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr